Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde 21. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Pazartesi

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 21. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğünü zanneden Mert, Sarp’a aşırı öfke duyar. Artık ailesine kavuşamayacağını bildiği için Sarp’tan intikam alacaktır. Gökhan’ın hurdalıkta vurulmasıyla Mert öfkesinden gerçekleri göremez. Mert, Sarp’ın yolun […]

06 Şubat 2017 - 13:34 'de eklendi ve 522 kez görüntülendi.
İçerde 21. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Pazartesi

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 21. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğünü zanneden Mert, Sarp’a aşırı öfke duyar. Artık ailesine kavuşamayacağını bildiği için Sarp’tan intikam alacaktır. Gökhan’ın hurdalıkta vurulmasıyla Mert öfkesinden gerçekleri göremez. Mert, Sarp’ın yolun sonuna geldiğini düşünerek tutuklamaya çalışır. Sarp, her ne kadar suçsuz olduğunu açıklamaya çalışmış olsa bile Mert onu dinlemez.

Ancak Sarp çareyi kaçmakta bulur. Mert’ten kaçan Sarp’ın bir an evvel suçsuz olduğunu ispatlaması gerekmektedir. Aksi durumda hapse girmesi an meselesidir. Ekipler Sarp’ın izini sürerken Sarp, bu durumdan kurtulacak mıdır? İçerde yeni bölümüyle 13 Şubat akşamı Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 21. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER