Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde 19. Bölüm Fragmanı Melek Kebapçı Celal’i Vuracak mı?

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 19. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Yusuf Müdür‘le ekibi Celal‘in Yaşar‘la Coşkun‘u yakaladığı esnada olay yerine gelir. Yusuf Müdür olaya dahil olur ve Celal’den korumak adına Yaşar’la Coşkun’u merkeze götürür. Organize‘de ifadesi alınacak olan […]

23 Ocak 2017 - 22:41 'de eklendi ve 757 kez görüntülendi.
İçerde 19. Bölüm Fragmanı Melek Kebapçı Celal’i Vuracak mı?

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 19. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Yusuf Müdür‘le ekibi Celal‘in Yaşar‘la Coşkun‘u yakaladığı esnada olay yerine gelir. Yusuf Müdür olaya dahil olur ve Celal’den korumak adına Yaşar’la Coşkun’u merkeze götürür. Organize‘de ifadesi alınacak olan Coşkun’un peşinde ki isimler giderek atmaktadır.

Organize’den Coşkun‘un çıkmasını fırsat kollayan Sarp, Umut için. Mert, ailesinin kim olduğunu öğrenmek için. Celal’se Coşkun’u biran önce ortadan kaldırmak için harekete geçecektir. Ancak Coşkun içine düştüğü bu tehlikede Yaşar ile yolunu sürdürecektir. İçerde yeni bölümüyle 30 Ocak akşamı Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 19. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER