Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 23 Ocak Pazartesi

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 18. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Celal ve Melek’in arasını açmak isteyen Yeşim, Melek ile Sarp’ın bir ilişkisi olduğunu Celal’e iletir. Tabi Celal bu durum karşısında şok olur. Kendinden geçen Celal, acilen […]

16 Ocak 2017 - 18:20 'de eklendi ve 715 kez görüntülendi.
İçerde 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 23 Ocak Pazartesi

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 18. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Celal ve Melek’in arasını açmak isteyen Yeşim, Melek ile Sarp’ın bir ilişkisi olduğunu Celal’e iletir. Tabi Celal bu durum karşısında şok olur. Kendinden geçen Celal, acilen Sarp’ın Davut’un mekanına getirilmesini ister. Öte yandan Melek ise eşyalarını toplamış seyahate çıkmaktadır. Sarp’ı arayan Melek kendisi ile geleceğini ümit ederek iki bilet aldığını söyler.

Fakat tahmin bile edemeyeceği gelişmeler yaşanırken Melek, Çoşkun’un eline düşer. Çoşkun tarafından kaçırılan Melek’i kim kurtaracaktır? İçerde yeni bölümüyle 23 Ocak akşamı Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 18. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER