Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 2 Ocak 2016 HD izle

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 16. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Celal baba, patronun kim olduğunu öğrenmek için gittiği evde Akın Işık‘ın karısı Leyla ile karşılaşır. Leyla’yı patron zanneden Celal baba, Coşkun‘un izini sürer. Ancak Leyla’dan gelen […]

26 Aralık 2016 - 18:26 'de eklendi ve 612 kez görüntülendi.
İçerde 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 2 Ocak 2016 HD izle

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 16. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Celal baba, patronun kim olduğunu öğrenmek için gittiği evde Akın Işık‘ın karısı Leyla ile karşılaşır. Leyla’yı patron zanneden Celal baba, Coşkun‘un izini sürer. Ancak Leyla’dan gelen ters köşe Celal’in bilgiye ulaşamamasını neden olur. Sarp‘ın tezgahladığı Patron oyunu kötü sonuçlanınca ortalık karmakarışık hal alıyor.

Olanların ardından Sarp kendini suçlu hissederken, Davut ise Minik’le birlikte Alyanak’ı paketler. Sarı Hüsnü‘nün mahallesinden kaldırılan Alyanak, babanın huzuruna çıkarılır. Öte yandan Melek‘in Füsun ile görüştüğünü öğrenen Celal baba çılgına döner. Celal sinirle yaptığı hamle sonucu çok pişman olur. İçerde yeni bölümüyle 2 Ocak akşamı Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 16. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER