Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde 15. Bölüm Fragmanında Neler Olacak Show Tv | 26 Aralık

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 15. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredin. Mert, Yusuf Müdür‘ün istifa haberini Celal’e iletir. Yusuf, istifa dilekçesini verirken gizli yürüttüğü dosyasını ise Mert’e devredecektir. Sarp’ın yürüttüğü patron Umut hamlesi umduğu gibi kolay sonuç üretmez. Alyanak, […]

19 Aralık 2016 - 22:59 'de eklendi ve 723 kez görüntülendi.
İçerde 15. Bölüm Fragmanında Neler Olacak Show Tv | 26 Aralık

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 15. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredin.

Mert, Yusuf Müdür‘ün istifa haberini Celal’e iletir. Yusuf, istifa dilekçesini verirken gizli yürüttüğü dosyasını ise Mert’e devredecektir. Sarp’ın yürüttüğü patron Umut hamlesi umduğu gibi kolay sonuç üretmez. Alyanak, Celal‘e yaptığı yanlışlardan sonra bu kez bildiklerini anlatarak kendini kurtaracaktır.

Öte yandan Sarp adına bu zorlu oyunun ağır bir bedeli olacaktır. Alyanak, patron hakkında bildiklerini Celal‘e anlattıktan sonra Sarp’ın kimliği deşifre olacaktır. Sarp’ın bu kez nasıl kurtulacağı ise merak konusu olacak. İçerde yeni bölümüyle 26 Aralık akşamı Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 15. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER