Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Şarkısı Kerim ile Hülya Boşanacak mı? 43. Bölüm Fragmanı

Hayat Şarkısı 43. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak? Melek gördüğü kişinin Cem olduğunu iddia etse de kimse Melek’e inanmak istemez. Babasından kalan parayı sokak çocukları için değerlendirmek isteyen Mahir’e en büyük destek ummadık birinden gelir. Melek’in artan rahatsızlığı […]

14 Şubat 2017 - 13:28 'de eklendi ve 538 kez görüntülendi.
Hayat Şarkısı Kerim ile Hülya Boşanacak mı? 43. Bölüm Fragmanı

Hayat Şarkısı 43. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak?

Melek gördüğü kişinin Cem olduğunu iddia etse de kimse Melek’e inanmak istemez. Babasından kalan parayı sokak çocukları için değerlendirmek isteyen Mahir’e en büyük destek ummadık birinden gelir. Melek’in artan rahatsızlığı tehlike saçmaya başladığında Hüseyin onu kliniğe yatırmaya karar verir. Ancak vicdan azabı çeken Hüseyin perişan haldedir.

Öte yandan Kerim, kötüye giden ilişkilerinde Hülya ile boşanmaya ikna olmuştur. Uzun süredir etraflarında dolaşan gizemli yabancı harekete geçince Cevher’ler ağır darbeler almaya başlar. Hayat Şarkısı 43. yeni bölümüyle 21 Şubat 2017 Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 43. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER