Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanı 14 Şubat Salı

Hayat Şarkısı 42. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak? Hülya, taburcu olurken Düğme’nin bir müddet daha kuvözde durması gerekmektedir. Diğer yandan Hülya, Cevher malikanesine gitmeyi istemeyip Memo’yla birlikte ablasının evine taşınır. Zeynep’in Kerim’le Hülya’nın her defasında daha da […]

07 Şubat 2017 - 17:48 'de eklendi ve 607 kez görüntülendi.
Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanı 14 Şubat Salı

Hayat Şarkısı 42. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak?

Hülya, taburcu olurken Düğme’nin bir müddet daha kuvözde durması gerekmektedir. Diğer yandan Hülya, Cevher malikanesine gitmeyi istemeyip Memo’yla birlikte ablasının evine taşınır. Zeynep’in Kerim’le Hülya’nın her defasında daha da kötüye sonuçlanan ilişkisini düzeltmek için yaptığı plan ummadık bir şekilde sonuçlanır.

Mahir ise babasının mirasını kabul etmemeyi düşündüğü esnada Kaya’dan gelen tavsiyeye uymaya karar verir. Nilay’ın kurtulmak istediği nişanlısı bu defa Kaya’nın başına iş açar. Hayat Şarkısı 42. yeni bölümüyle 14 Şubat 2017 Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER