Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Şarkısı 41. Bölüm Fragmanı | 7 Şubat 2017

Hayat Şarkısı 41. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak? Hülya, Hazer tarafından hastaneye yetiştirilirken Hülya’nın yanına yine ilk koşan Mahir’dir. Haberi alan Zeynep’le Melek’te hastaneye gelir. Hastane koridorlarında Hülya için endişeli bekleyiş başlar. Cevher Ailesi, Hatice’nin ortaya attığı […]

31 Ocak 2017 - 16:12 'de eklendi ve 644 kez görüntülendi.
Hayat Şarkısı 41. Bölüm Fragmanı | 7 Şubat 2017

Hayat Şarkısı 41. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak?

Hülya, Hazer tarafından hastaneye yetiştirilirken Hülya’nın yanına yine ilk koşan Mahir’dir. Haberi alan Zeynep’le Melek’te hastaneye gelir. Hastane koridorlarında Hülya için endişeli bekleyiş başlar. Cevher Ailesi, Hatice’nin ortaya attığı sırları hazmedemeden kayıp olan Kerim’in telaşına kapılır.

Diğer yandan esrarengiz çiçekler Hülya’nın hastanede de peşini bırakmaz. Tüm şüpheler biran olsun hastaneden ayrılmayan Hazer’i göstermektedir. Hayat Şarkısı 41. yeni bölümüyle 7 Şubat 2017 Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 41. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER