Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Şarkısı 39. Bölüm Fragmanı | 24 Ocak Salı

Hayat Şarkısı 39. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak? Kerim ile Hülya‘nın kaçırılarak dağ evine hapsedilmesindeki amaç netlik kazanmazken, bu durum Cevher Ailesi‘nde ise ortadan bir anda kayboluşun ikisi adına barışma süreci olarak değerlendirilir. Diğer yandan Aysel ile […]

17 Ocak 2017 - 19:01 'de eklendi ve 539 kez görüntülendi.
Hayat Şarkısı 39. Bölüm Fragmanı | 24 Ocak Salı

Hayat Şarkısı 39. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak?

Kerim ile Hülya‘nın kaçırılarak dağ evine hapsedilmesindeki amaç netlik kazanmazken, bu durum Cevher Ailesi‘nde ise ortadan bir anda kayboluşun ikisi adına barışma süreci olarak değerlendirilir. Diğer yandan Aysel ile Hatice gerçekleri öğrendikten sonra hesabını Melek’ten sormak ister. Ancak bu esnada Hüseyin’e yakalanırlar. Kerim ve Hülya dağ evinde atışmalarını sürdürürken, Hüseyin‘le beraber Mahir‘de onların peşine düşer.

Kerim ve Hülya kaçırıldıktan sonra tekrardan ilişkilerini sorgulama fırsatı bulsalar da, öbür taraftan da kurtulmak için çaba gösterirler. Hayat Şarkısı 39. yeni bölümüyle 24 Ocak 2017 Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 39. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER