Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı izle | 17 Ocak 2017

Hayat Şarkısı 38. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak? Hülya ile Melek‘in başından geçen ummadık gelişmelerin ardından Cevher Ailesi acilen eve geri döner. Cevher ailesi evde gördükleriyle yeni bir şaşkınlık yaşarken, üstüne üstelik itiraf mektubu Aysel’in eline geçmiştir. […]

10 Ocak 2017 - 18:34 'de eklendi ve 629 kez görüntülendi.
Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı izle | 17 Ocak 2017

Hayat Şarkısı 38. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak?

Hülya ile Melek‘in başından geçen ummadık gelişmelerin ardından Cevher Ailesi acilen eve geri döner. Cevher ailesi evde gördükleriyle yeni bir şaşkınlık yaşarken, üstüne üstelik itiraf mektubu Aysel’in eline geçmiştir. Bahar’ın kendi kızı olduğu yazılı mektupta yeni sorunlar ortaya çıkacaktır.

Öte yandan Hülya, Kerim‘le yaşanan kavga sonrası yeni bir kararlar alırken büyüklerin aralarını düzeltmek istemesi de işe yaramaz. Hülya ilk kez  pes etmiş gibi görünmektedir. Hayat Şarkısı 38. yeni bölümüyle 17 Ocak 2016 Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER