Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Şarkısı 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 27 Aralık 2016

Hayat Şarkısı 36. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak? Fidye ile Hülya‘ya teslim edilen çocuğun Bahar olmadığı anlaşılınca Hülya çaresiz kalıyor. Hülya bunun üstüne Bayram’dan yardım ister. Öte yandan Kerim elde ettiği şoke edici bilgiler sonucunda şaşkına […]

20 Aralık 2016 - 17:27 'de eklendi ve 704 kez görüntülendi.
Hayat Şarkısı 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 27 Aralık 2016

Hayat Şarkısı 36. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Dramatik öyküsüyle izleyiciyi büyüleyen Hayat Şarkısı’nda gelecek haftaki bölümde neler olacak?

Fidye ile Hülya‘ya teslim edilen çocuğun Bahar olmadığı anlaşılınca Hülya çaresiz kalıyor. Hülya bunun üstüne Bayram’dan yardım ister. Öte yandan Kerim elde ettiği şoke edici bilgiler sonucunda şaşkına döner. Bu esnada Bahar için ödenen fidye parası gizemli bir biçimde geri döner.

Fakat önemli olan Bahar halen ortada yoktur. Herkes telaş içinde Bahar’ı bulmanın peşindedir. Ama Cem‘e olanların ortaya çıkmasıyla Hülya‘nın endişeleri giderek artacaktır. Hayat Şarkısı 36. yeni bölümüyle 27 Aralık 2016 Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 36. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER