Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Bazen Tatlıdır 16. Bölüm Fragmanı 12 Şubat 2017

Hayat Bazen Tatlıdır 16. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 12 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Hayat, Cerrah’la birlikte Gözde’yi almaya bara girer. Ancak Gözde girdikleri barda değildir. Gözde’nin […]

05 Şubat 2017 - 14:37 'de eklendi ve 606 kez görüntülendi.
Hayat Bazen Tatlıdır 16. Bölüm Fragmanı 12 Şubat 2017

Hayat Bazen Tatlıdır 16. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 12 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Hayat, Cerrah’la birlikte Gözde’yi almaya bara girer. Ancak Gözde girdikleri barda değildir. Gözde’nin nerede olduğunu Burak dahi kimse bilmiyordur. Kardeşi için endişelenen Hayat polise gider. Koray’dan şüphelenen Burak, Koray’ın evine baskın yapar.

Öte yandan Sevda bir kardeşinin olduğunu öğrendikten onra öfkelense de daha sonra kardeşini bulmak için harekete geçer. Gözde hakkında öğrendikleri Hayat’ı şaşkına çevirirken, Hayat hoca okulu bırakıp İzmir’e gitmeye kararlıdır. Okulda herkes Hayat hocayı kaybetmemek için çaba sarf eder.. Cerrah ise Hayat’ın aldığı karardan sonra yıkılmıştır adeta.

Hayat Bazen Tatlıdır 16. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER