Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 14. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 29 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Cahit‘in intikamından ağır yara alan Hayat kendini Cerrah’ın yanı başında bulur. Cerrah gizlice […]

22 Ocak 2017 - 20:18 'de eklendi ve 719 kez görüntülendi.
Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 14. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 29 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Cahit‘in intikamından ağır yara alan Hayat kendini Cerrah’ın yanı başında bulur. Cerrah gizlice Cahit’ten hesap soracaktır. Birinin ispiyonlaması ile yakalandıklarını fark eden Loçko ve arkadaşları harekete geçer. Önlerindeki ilk hedefleri ispiyoncuyu bulmak olacaktır.

Şerif ise kopya olayını farklı boyuta taşımak ister. Birtanem öğretmeni ikna ederek okuldan sonra çocuklara etüt dersi verilecektir. Tabi bunun bir para karşılığı olacaktır. Ancak ücret almadan vereceği etüdün asıl amacını öğrenen Birtanem ortalığı birbirine katacaktır.

Burak, Gözde‘yi hafta sonu Kartepe‘ye davet eder. Gözde teklife ablasının baskısıyla evet derken, Koray‘da Sevda ile aynı otele gitmeye karar verir. Birbirlerini karşılarında gören çiftler asıl yarın ki bomba karşılaşmayla şok olacaklardır.

Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER