Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Bazen Tatlıdır 12. Bölüm Fragmanı 15 Ocak 2017

Hayat Bazen Tatlıdır 12. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 15 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Koray‘ın aldığı bıçak darbesiyle yaralanması herkesi şoka sokar. Hayat Hoca‘yı kurtarmak adına kendini […]

08 Ocak 2017 - 19:08 'de eklendi ve 664 kez görüntülendi.
Hayat Bazen Tatlıdır 12. Bölüm Fragmanı 15 Ocak 2017

Hayat Bazen Tatlıdır 12. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 15 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Koray‘ın aldığı bıçak darbesiyle yaralanması herkesi şoka sokar. Hayat Hoca‘yı kurtarmak adına kendini ortaya atan Koray, büyük taktir toplar. Gözde ise bu aşamada Koray’un kurtulması için üzülürken, Burak kıskançlık krizine girer. Koray’ın evinde Sevda ve Gözde karşılaşırken, Koray ise Sevda ve Burak‘ın öpüştüğü fotoğrafı Gözde’ye gösterir.

Öte yandan Hayat Hoca olayın ardından şikayette bulunur. Ancak Cahit‘in ifadesine başvurulup serbest bırakılır. Okulda başkanlık savaşı başlar. Koray ve Burak başkanlığa adaydır. Seçimi kaybeden sadece başkanlığı değil Gözde’yi de kaybedecektir.

Hayat Bazen Tatlıdır 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER