Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Bazen Tatlıdır 11. Bölüm Fragmanı | 1 Ocak 2017

Hayat Bazen Tatlıdır 11. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı sitemize eklendi buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 1 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Cerrah tutuklanmıştır. Hayat ise Zeynep‘in zorla evlendirilmek üzere olduğunu öğrenir. […]

25 Aralık 2016 - 16:13 'de eklendi ve 1280 kez görüntülendi.
Hayat Bazen Tatlıdır 11. Bölüm Fragmanı | 1 Ocak 2017

Hayat Bazen Tatlıdır 11. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı sitemize eklendi buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 1 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Cerrah tutuklanmıştır. Hayat ise Zeynep‘in zorla evlendirilmek üzere olduğunu öğrenir. Hayat öğrencileriyle birlikte Zeynep’i kaçırmıştır. Öte yandan Sevda ise babasının annesini aldatmış olduğunu ispatlar. Koray, Amerika‘ya gitmeyince Asya harekete geçer. Asya‘nın Koray‘ı elde etme planları doğrultusunda Sevda ile karşılaşır. Sevda’yı karşısında gören Asya şaşkına döner.

Birtanem hanımın Şerif‘in annesi ile tanışmak istemesi Şerif’i panikletir. Şerif, annesinin Birtanem’i istemeyecek olmasından korku duyar. Sorunu Nadir‘in anneannesi ile çözmekte bulur. Sevda ile Koray, yapmış oldukları planla Gözde ile Burak‘ı birbirinden uzaklaştırmak ister. Fakat bu esnada Koray’ı bekleyen tehlike yoldadır.

Hayat Bazen Tatlıdır 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER