Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Fragmanı Star Tv | 25 Aralık Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 10. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı sitemize eklendi buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 25 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Sevda ile Koray, aynı evde Gözde ve Burak‘ı gördüklerinde şok olurlar. Burak, Sevda’ya […]

18 Aralık 2016 - 17:50 'de eklendi ve 982 kez görüntülendi.
Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Fragmanı Star Tv | 25 Aralık Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 10. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Star Tv ekranlarının gençlik dizisi son bölüm fragmanında heyecan dorukta. Merakla beklenen son bölüm fragmanı sitemize eklendi buradan izleyebilirsiniz. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 25 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Sevda ile Koray, aynı evde Gözde ve Burak‘ı gördüklerinde şok olurlar. Burak, Sevda’ya her ne kadar evden kovulduklarını ve Hayat Hoca‘nın da yanına aldığını anlatsa da Sevda yıkılır. Koray’da şoku üstünden atmadan farklı bir şokun etkisi altına girer. Çünkü Cerrah, Koray’ı Amerika‘ya gönderecektir.

Öte yandan okul müdürü Şerif, Koray‘ın Amerika’ya dil eğitimi almak için gideceğini zanneder. Bunun üzerine okulda yenilikler yapar. Koray ise abisi Cerrah‘ın sözünü dinlemeyecektir. Abisinin kesin kararlı olduğunu görünce, aklına gelen hain planı uygulamaya geçer.

Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER