Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Gülümse Yeter dizisi Fragman Oyuncuları Yeni bölüm

MF Yapım‘dan yepyeni bir yaz dizisi geliyor. Kore dizisi Smiley You‘dan uyarlama ve isminin Gülümse Yeter olduğu öğrenilen dizi yaz aylarında Show Tv ekranlarında olacak. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil gibi oyuncular yer alacak. Gülümse Yeter dizisinde aşk ve komedi konuları işlenecek. Gülümse Yeter dizisi oyuncuları: Aslı Bekiroğlu (Yasemin), Yılmaz Kunt (Sarp), […]

18 Aralık 2016 - 13:00 'de eklendi ve 2438 kez görüntülendi.
Gülümse Yeter dizisi Fragman Oyuncuları Yeni bölüm

MF Yapım‘dan yepyeni bir yaz dizisi geliyor. Kore dizisi Smiley You‘dan uyarlama ve isminin Gülümse Yeter olduğu öğrenilen dizi yaz aylarında Show Tv ekranlarında olacak. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil gibi oyuncular yer alacak. Gülümse Yeter dizisinde aşk ve komedi konuları işlenecek.

Gülümse Yeter dizisi oyuncuları: Aslı Bekiroğlu (Yasemin), Yılmaz Kunt (Sarp), Seray Kaya (Gül), Erkan Sever (Lütfü), Erdal Özyağcılar (Hasan Civan), Sermet Yeşil (Ahmet), Evrim Doğan (Nermin), Uğur Kurul (Cem), Aslı Altaylar (Ayten), Pamir Pekin (Kemal Kaleli)

Aslı Bekiroğlu: Dizide yasemin karakterine hayat veren oyuncu 1997 İstanbul doğumlu olup 19 yaşındadır. Daha önce Beni Böyle Sev ve Adı Mutluluk (Sera) dizilerinde rol almıştır.

Yılmaz Kunt: Dizide Sarp karakterini canlandırmaktadır. 1994 Ankara doğumlu olan oyuncu 22 yaşındadır. 2015 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Daha önce Umut Rüzgarları dizisinde rol almıştır.

Seray Kaya: Dizide Gül karakterini oynamaktadır. 4 şubat 1991 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 25 yaşındadır. Daha önce Huzur sokağı ve kocamın ailesi dizilerinde rol almıştır.

Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER