Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Gülümse Yeter 24. Bölüm Fragmanı 17 Ocak Salı

Gülümse Yeter 24. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan hemen izleyiciye sunuldu. Romantik Komedi tarzındaki renkli dizinin gelecek haftaki yeni bölümünde neler olacak? Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanını buradan izleyerek gelecek hafta özetini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler. Cem‘in planı Yasemin‘in sarhoş olmasıyla tıkır tıkır işlerken, Sarp gördükleriyle şaşkına döner. Cem, Yasemin ile ciddi olduğunu ispatlamak için telaşlanırken soluğu hediye almakta […]

10 Ocak 2017 - 18:25 'de eklendi ve 542 kez görüntülendi.
Gülümse Yeter 24. Bölüm Fragmanı 17 Ocak Salı

Gülümse Yeter 24. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan hemen izleyiciye sunuldu. Romantik Komedi tarzındaki renkli dizinin gelecek haftaki yeni bölümünde neler olacak? Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanını buradan izleyerek gelecek hafta özetini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler.

Cem‘in planı Yasemin‘in sarhoş olmasıyla tıkır tıkır işlerken, Sarp gördükleriyle şaşkına döner. Cem, Yasemin ile ciddi olduğunu ispatlamak için telaşlanırken soluğu hediye almakta bulur. Gül ise kararlı adımlarla yeni bir yol seçerken, bu yolda ki ilk adımlarını kolaylıkla atar.

Öte yandan hem iki ailenin hemde mahallelinin birlik içinde olduğu bir anda Sarp ve Yasemin birbirlerini çok sevdiklerini açıklar. Sarp böylelikle Cem‘e fırsat bile tanımazken, Cem büyük bir darbe alarak içten içe yıkılır. Gülümse Yeter yeni bölümüyle 17 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Gülümse Yeter 24. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER