Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Gülümse Yeter 23. Bölüm Fragmanı 3 Ocak 2017 | Yayınlandı

Gülümse Yeter 23. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan hemen izleyiciye sunuldu. Romantik Komedi tarzındaki renkli dizinin gelecek haftaki yeni bölümünde neler olacak? Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanını buradan izleyerek gelecek hafta özetini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler. Yasemin ile Sarp, Ahmet‘e yakalanır. İkili o anda panikler ve ne yapacaklarını şaşırır. Civanlar‘a gece vakti gelen sürpriz biri, Hasan Efendi‘nin geçmişte yaşadığı […]

27 Aralık 2016 - 18:26 'de eklendi ve 512 kez görüntülendi.
Gülümse Yeter 23. Bölüm Fragmanı 3 Ocak 2017 | Yayınlandı

Gülümse Yeter 23. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan hemen izleyiciye sunuldu. Romantik Komedi tarzındaki renkli dizinin gelecek haftaki yeni bölümünde neler olacak? Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanını buradan izleyerek gelecek hafta özetini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler.

Yasemin ile Sarp, Ahmet‘e yakalanır. İkili o anda panikler ve ne yapacaklarını şaşırır. Civanlar‘a gece vakti gelen sürpriz biri, Hasan Efendi‘nin geçmişte yaşadığı anılarını hatırlatır. Ancak bu durum evde yeni bir kaos ortamı yaratır.

Öte yandan Gül hayatında ki en güzel zamanı geçirdiği anda Seçil‘den duyduklarıyla adeta yıkılır. Alara ise tekrardan Yasemin ve Sarp‘ın arasına girmeyi başaracak bir yol bulacak. Gülümse Yeter yeni bölümüyle 3 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Gülümse Yeter 23. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER