Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Gülümse Yeter 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 27 Aralık Salı

Gülümse Yeter 22. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan hemen izleyiciye sunuldu. Romantik Komedi tarzındaki renkli dizinin gelecek haftaki yeni bölümünde neler olacak? Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanını buradan izleyerek gelecek hafta özetini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler. Sarp, kendini Alara‘nın oyununun içinde bulur. Bu oyun sonucu Yasemin ile Sarp‘ın araları fena halde açılır. Öte yandan Hasan Efendi, işin ilk gününde […]

20 Aralık 2016 - 17:43 'de eklendi ve 519 kez görüntülendi.
Gülümse Yeter 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 27 Aralık Salı

Gülümse Yeter 22. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan hemen izleyiciye sunuldu. Romantik Komedi tarzındaki renkli dizinin gelecek haftaki yeni bölümünde neler olacak? Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanını buradan izleyerek gelecek hafta özetini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler.

Sarp, kendini Alara‘nın oyununun içinde bulur. Bu oyun sonucu Yasemin ile Sarp‘ın araları fena halde açılır. Öte yandan Hasan Efendi, işin ilk gününde beklenmeyen bir durum ile karşı karşıya kalır. Henüz daha ilk iş günü paraları hırsızlara kaptırır. Hasan Efendi hemen soyguncuların peşine düşerek itibarını kurtarmaya çalışır.

Bu serüvende Ahmet ile birlikte Lütfü‘de Hasan Efendi‘nin yanında olur. Seçil‘den işittikleri karşısında şok olan Kemal işin içinden çıkılmayan bir yola girer. Gülümse Yeter yeni bölümüyle 27 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Gülümse Yeter 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER