Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nevzat ve Davut Ölecek midir? 58. Bölüm Fragmanı

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Fahri’ye sıkılan her kurşundan masadakileri sorumlu tutan Hızır, ne olursa olsun kendi başına plan yapmaz. Çünkü Hızır kaybetmişse herkes kaybetmiş olur. Örgüte silahları […]

14 Şubat 2017 - 12:46 'de eklendi ve 552 kez görüntülendi.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nevzat ve Davut Ölecek midir? 58. Bölüm Fragmanı

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Fahri’ye sıkılan her kurşundan masadakileri sorumlu tutan Hızır, ne olursa olsun kendi başına plan yapmaz. Çünkü Hızır kaybetmişse herkes kaybetmiş olur. Örgüte silahları pazarlayıp kendisini saf dışı bırakmak isteyen Ercüment’i öldürmek ister. İlk başta Servet’in açığından faydalanıp Mert’i tuzağın içine çekmek olur. Hızır Çakırbeyli tehlikenin farkında olduğunu bilirken, yanında olanları korumak için planını gizli tutar. Öte yandan İlyas ise bu süreçte yer almadığı için rahatsızlık duymuştur.

CIA, Suzi’yi kullanarak Nevzat ve Davut’u bitirmeyi hedefler. Masadakiler Hızır’a öfke duyarken, Tipi’nin kan davasına dönüşen hikayesinin sonu beklenmedik bir şekilde sonuçlanır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 21 Şubat akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER