Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı | EDHO 14 Şubat Salı

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Hızır, öfkesine yenik düşer ve Ercüment’e dersini vermek ister. Ancak aynı masanın üyesi olduklarından birbirleri ile hesaplaşamaz. Masadaki herkes Hızır’ın öfkesinden nasibini alırken, onu korumak […]

07 Şubat 2017 - 17:21 'de eklendi ve 767 kez görüntülendi.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı | EDHO 14 Şubat Salı

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Hızır, öfkesine yenik düşer ve Ercüment’e dersini vermek ister. Ancak aynı masanın üyesi olduklarından birbirleri ile hesaplaşamaz. Masadaki herkes Hızır’ın öfkesinden nasibini alırken, onu korumak adına el kaldıran kim varsa hepsini düşmanı görür. Hızır masadakilere içindeki nefretini ummadık bir biçimde gösterirken, masadakiler ise hayatını borçlu olan adamın yaptıkları karşısında şok olur.

Diğer yandan Ercüment zaferini kutlarken, şimdi sıra Hızır’ın liderlik koltuğundadır. Esra ile İlyas’ın yoluna girmeyen ilişkilerinde bu defa adım sırası İlyas’ta. Ama beklenen adım kolay kolay gerçekleşmeyecektir. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 14 Şubat akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER