Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı 3 Ocak Salı | EDHO

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Hızır, kendine olan ve üstüne üstelik devlete de düşman güçlere ulaşır. Ayrıca Özkan’da ki gizli dosyalara da ulaştığı taktirde her şey aydınlanacaktır. Masa […]

27 Aralık 2016 - 17:59 'de eklendi ve 797 kez görüntülendi.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı 3 Ocak Salı | EDHO

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Hızır, kendine olan ve üstüne üstelik devlete de düşman güçlere ulaşır. Ayrıca Özkan’da ki gizli dosyalara da ulaştığı taktirde her şey aydınlanacaktır. Masa üyeleri olayların dineceği inancı ile bir araya gelir. Ünal Kaplan ise bu durum karşısında tedirgin olur. Hızır üzerlerine oynanmış olan oyunu bozmak adına net bir şekilde ilerleme talebinde bulunur. Artık hain belli, eller bu defa hainin ölümü için kalkacaktır.

Öte yandan uzun süredir Ünal‘ın bahsettiği Suzan, görev için Türkiye‘ye gelmiştir. Meryem’in ısrarları üstüne Hızır eve dönerken, yeni bir Çakırbeyli üyesi daha aileye katılacağı duyurulur. İyi gelişmeler sonucunda evde şenlik havası olacakken, yaşanacaklar huzursuz eder. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 3 Ocak akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER