Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Fragmanı | EDHO 27 Aralık 2016

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 27 Aralık akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Gülmezler tehlikesi sonunda bitmiştir ve sıra diğerlerine gelmiştir. […]

20 Aralık 2016 - 18:07 'de eklendi ve 846 kez görüntülendi.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Fragmanı | EDHO 27 Aralık 2016

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 27 Aralık akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Gülmezler tehlikesi sonunda bitmiştir ve sıra diğerlerine gelmiştir. Hızır, Salih Gülmez’in diğerleri diye bahsettiği halkanın peşine düşer. Hızır Çakırbeyli, CIA‘yla pazarlık masasına oturur. Ama Hızır’ın yeni planları başka düşmanları ortaya çıkarır.

Öte yandan Özkan ise ardındaki güçler tarafından gözden düşürülmüştür. Yaşaması adına belki son şans olarak yer değiştirerek belgeleri Ünal ile paylaşması onu hayatta tutabilecektir. Ama Hızır, Özkan‘ın ölmesinden yanadır. Sonunda Çakırbeyli ailesi zorlu günlerin ardından rahata kavuşmuştur. Diğer yandan Meryem geri adım atarak özlemine yenik düşer.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER