Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. Bölüm Fragmanı 20 Aralık Salı EDHO

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Zeyno üstünden Taner‘le birlikte Özkan‘ın kurduğu oyun sonlanmıştır. Yaşananlara yerinde müdahaleler yapan Hızır Ali ise gerçekten Çakırbeyli olduğunu ispatlar. Hızır’da kendi çocukları hakkında gelecek […]

13 Aralık 2016 - 17:43 'de eklendi ve 846 kez görüntülendi.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. Bölüm Fragmanı 20 Aralık Salı EDHO

Her hafta salı günleri yayınlanan Edho’nun yeni bölüm tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen son bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. yeni bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Zeyno üstünden Taner‘le birlikte Özkan‘ın kurduğu oyun sonlanmıştır. Yaşananlara yerinde müdahaleler yapan Hızır Ali ise gerçekten Çakırbeyli olduğunu ispatlar. Hızır’da kendi çocukları hakkında gelecek hakkında endişelidir. Davut’un oğlu adına yaptıklarından kendisini borçlu hisseder. Artık büyük bir aile olmalarının bilincindedir.

Öte yandan Ceylan‘la birlikte Meryem‘de artık Çakırbeyli ailesinin üyeleridir. Enver sonunda İlyas‘ın eline mahkum olsa da Enver’in ölümü kolay değildir. Salih Gülmez oğlu adına Hızır‘la masaya oturma derdine kapılırken, Hızır ise oyuna gelmeyerek Gülmezler‘in biletini keser. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 20 Aralık akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER