Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Dudullu Postası Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

Penguen dergisinde ki Dudullu Postası dizi oluyor. Leyla ile Mecnun’un yönetmeninden Dudullu Postası geliyor. Son olarak Beş Kardeş’in yönetmenliğini üstlenen Onur Ünlü yeni bir komedi dizisinin hazırlıklarına başladı. Uzun süredir mizah dergisi köşesinde Serkan Yılmaz tarafından yayınlanan Dudullu Postası çok yakında televizyon dünyasında izleyiciyle buluşacak. Onur Ünlü yönetmen koltuğunda, eşi Funda Alp ise yapımcılığını üstlenecek. Henüz […]

03 Ocak 2017 - 14:57 'de eklendi ve 1206 kez görüntülendi.
Dudullu Postası Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

Penguen dergisinde ki Dudullu Postası dizi oluyor. Leyla ile Mecnun’un yönetmeninden Dudullu Postası geliyor. Son olarak Beş Kardeş’in yönetmenliğini üstlenen Onur Ünlü yeni bir komedi dizisinin hazırlıklarına başladı. Uzun süredir mizah dergisi köşesinde Serkan Yılmaz tarafından yayınlanan Dudullu Postası çok yakında televizyon dünyasında izleyiciyle buluşacak.

Onur Ünlü yönetmen koltuğunda, eşi Funda Alp ise yapımcılığını üstlenecek. Henüz oyuncu kadrosu şekillenmeyen yeni dizinin başrolünde Ali Atay’ın rol alacağı bekleniyor. İlk bölüm çekimleri tamamladıktan sonra kanal anlaşması da gerçekleşecek. Detaylı bilgiler anbean sizlerle paylaşılmaya devam edecek.

Dudullu Postası Nerede Çekiliyor?

Çekimleri kısa bir süre içinde başlayacak. Detaylar ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Dudullu Postası Konusu

Henüz konu hakkında detaylı bilgiye ulaşılamadı.

Dudullu Postası Oyuncuları

Ali Atay;

dudullu-postasi-ali-atay

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER