Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Diriliş Ertuğrul Çavdar Obası Beyi Kim Olacak? 78. Bölüm Fragmanı

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Vasilyus ile Sadettin Köpek, Ural’ı kurtarmak adına çabalasa bile heyet Ural’ın idam edilmesine karar verir. Ancak Candar Bey’in ölümü Vasilyus’un bir kez daha hamle yapmasını […]

15 Şubat 2017 - 14:58 'de eklendi ve 567 kez görüntülendi.
Diriliş Ertuğrul Çavdar Obası Beyi Kim Olacak? 78. Bölüm Fragmanı

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Vasilyus ile Sadettin Köpek, Ural’ı kurtarmak adına çabalasa bile heyet Ural’ın idam edilmesine karar verir. Ancak Candar Bey’in ölümü Vasilyus’un bir kez daha hamle yapmasını sağlamıştır. Vasilyus kendi adamlarını kurban ederek Ural’ı kurtarmak için adım atmıştır. Ama Ural sadece Tekfur’un değil Kayı alplarını da öldürmekten hüküm giymiştir.

Bu defa Sadettin Köpek devreye girecektir. Acaba Sadettin Köpek alpların ölümünde Ural’ın parmağı olmadığını sağlayabilecek midir? Çavdar obasında beylik seçimi devam ederken, Acar Bey’in talip olması Aliyar’ın işini epeyi zora sokar. Emir Sadettin, Acar Beyi desteklerken, Ertuğrul Bey ise Aliyar’ın Bey olmasından yanadır.  Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 22 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Diriliş Ertuğrul 78. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER