Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Diriliş Ertuğrul 77. Bölüm Fragmanı Hd izle | 15 Şubat Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Lazkaris, Vasilyus’un emri ile Tekfur’u öldürdükten sonra Çavdar Obasına sığınır. Ancak Lazkaris’in Çavdar obasına sığındığını gören Kayı alpları durumu Ertuğrul Bey’e iletir. Ertuğrul, Aslıhan’la Sadettin […]

08 Şubat 2017 - 18:31 'de eklendi ve 688 kez görüntülendi.
Diriliş Ertuğrul 77. Bölüm Fragmanı Hd izle | 15 Şubat Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Lazkaris, Vasilyus’un emri ile Tekfur’u öldürdükten sonra Çavdar Obasına sığınır. Ancak Lazkaris’in Çavdar obasına sığındığını gören Kayı alpları durumu Ertuğrul Bey’e iletir.

Ertuğrul, Aslıhan’la Sadettin Köpek’in nikah zamanı obaya gelerek Aliyar’ın adaleti sağlamasını ister. Aliyar’da adalet uğruna ailesini önüne alarak gerekeni yapmıştır. Ama Aliyar herkesin gözünde hain istenmeyen kişi haline gelmiştir. Öte yandan Ural’ın yargılanmasıyla sonuç idam olarak hüküm kazanmıştır. Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 15 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Diriliş Ertuğrul 77. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER