Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm Fragmanı Hd izle | 8 Şubat Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Vasilyus, sonunda amacına ulaşmış Tekfur’u öldürtmüştür. Bununla da kalmayan Vasilyus hain bir planla suçu Ural’ın üstüne atmıştır. Ertuğrul, Vasilyus’un hain planını öğrenecek midir? Tekfur cinayeti […]

01 Şubat 2017 - 19:33 'de eklendi ve 679 kez görüntülendi.
Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm Fragmanı Hd izle | 8 Şubat Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Vasilyus, sonunda amacına ulaşmış Tekfur’u öldürtmüştür. Bununla da kalmayan Vasilyus hain bir planla suçu Ural’ın üstüne atmıştır. Ertuğrul, Vasilyus’un hain planını öğrenecek midir? Tekfur cinayeti ile hiç bir alakası olmayan Ural düştüğü bu durumdan kurtulacak mıdır? Lazkaris’in itirafı sonucu Candar Bey, Köpek ve Kutluca nasıl yol çizecektir?

Diğer yandan Aslıhan, Sadetttin Köpek’le evlenmeye razı gelirken, Lazkaris’in itirafından sonra oba nihayetinde karışmıştır. Zaten Ural’ın her defasında Aslıhan ile evlendireleceği ön görülen Batuhan’ın da asla Sadettin Köpek ile Aslıhan’ın evlenmesine izin vermeyecektir. Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 8 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER