Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm Fragmanı Seyret 1 Şubat Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Kaleden sağ çıkmayı başaran Ertuğrul Bey, Tekfur’la bağını güçlendirmek için Tekfur’u handa ağırlar. Ancak Vasilyus bu defa farklı bir planla saldıracaktır. Handa Tekfur’un ölümüyle Ertuğrul’u zora […]

25 Ocak 2017 - 16:44 'de eklendi ve 500 kez görüntülendi.
Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm Fragmanı Seyret 1 Şubat Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Kaleden sağ çıkmayı başaran Ertuğrul Bey, Tekfur’la bağını güçlendirmek için Tekfur’u handa ağırlar. Ancak Vasilyus bu defa farklı bir planla saldıracaktır. Handa Tekfur’un ölümüyle Ertuğrul’u zora düşürmek isteyen Vasilyus bu defa amacına ulaşabilecek midir?

Sadettin Köpek, Çavdaroğlu obası ziyaretinde Ural’ın gözü açıklığı sayesinde Aslıhan’ı Candar Bey’den ister. Teklifin cevabı ne yönde olacaktır? Aliyar bu durum karşısında nasıl tepki gösterecektir? Çolpan’ın isteği üzerine Toktamış’ı zehirleyen Aybüke Hatun, Kutluca’nın sorgusundan sonra Çolpan tarafından öldürülür. Aybüke’nin öldürdüğünü düşünen Kutluca Çavdar Obasının kirli işlerine nasıl karşılık verecektir? Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 1 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER