Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm Fragmanı HD İzle | 18 Ocak Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 73. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Ertuğrul Bey’in Haçarutyan Usta’yı son anda kurtarmasının ardından geriye kalan deliller Ural’ı hedef gösterir. Ancak Ertuğrul Bey’in tutumu ne yönde olacaktır? Ertuğrul Bey tarafından fethedilen […]

11 Ocak 2017 - 19:24 'de eklendi ve 707 kez görüntülendi.
Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm Fragmanı HD İzle | 18 Ocak Çarşamba

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 73. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Ertuğrul Bey’in Haçarutyan Usta’yı son anda kurtarmasının ardından geriye kalan deliller Ural’ı hedef gösterir. Ancak Ertuğrul Bey’in tutumu ne yönde olacaktır? Ertuğrul Bey tarafından fethedilen Hanlı Pazar, Müslümanca yürütülürken, şer ocakları bu duruma karşı çıkmak için harekete geçer. Sinsi tuzaklarında Ertuğrul Bey’in kurmuş olduğu bu yapıyı nasıl etkileyecektir?

Ertuğrul Bey, eşkiyaların tuzaklarını bir bir yıkarken, Karacahisar Kalesinden gelen ummadık habere nasıl karşılık verecektir? Sultan Alaaddin’in görevlendirmiş olduğu Ertuğrul Bey, nasıl bir strateji hamlesiyle bu zor durumdan kurtulacaktır. Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 18 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER