Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm Fragmanı 21 Aralık 2016 | Trt 1

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kayıların Beyi Ertuğrul Ölecek mi? Simon, Turgut‘un Ertuğrul adına çalıştığını fark etmesiyle Ertuğrul’u zehirlemiştir. Simon’un hain planı sonucu zehirli mektup Turgut tarafından Ertuğrul‘a ulaşır. Hedefi bulan zehirli […]

14 Aralık 2016 - 18:18 'de eklendi ve 793 kez görüntülendi.
Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm Fragmanı 21 Aralık 2016 | Trt 1

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Diriliş‘in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kayıların Beyi Ertuğrul Ölecek mi?

Simon, Turgut‘un Ertuğrul adına çalıştığını fark etmesiyle Ertuğrul’u zehirlemiştir. Simon’un hain planı sonucu zehirli mektup Turgut tarafından Ertuğrul‘a ulaşır. Hedefi bulan zehirli mektup Ertuğrul’u zehirler. Çavdaroğlu obasının önünde gelişen bu olayda Ertuğrul, çevresindekilere saldırır. Candar Bey’in emri ile Ertuğrul sakinleştirilmek istense de Ertuğrul’u durdurmak ne mümkün. Acaba Ertuğrul Bey zehrin etkisiyle birinin ölümüne neden olacak mı?

Ertuğrul Bey‘in ölüm haberi Kayı obasında yankılanırken Dündar, abisinin intikamını almak adına Turgut Alp‘in ve tapınakçıların üstüne gidecektir. Simon’un oyununa gelen Turgut, hain olarak görülürken yaşananlardan pay alacak mı? Kimin hain kimin düşman olduğu bu esnada ortaya çıkacak mı? Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 21 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER