Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Dayan Yüreğim Seray Atıf Gerçeğini Öğrenecek Mi? 4. Bölüm Fragmanı

Fox Türkiye‘nin yeni dizisi Dayan Yüreğim bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Büyüleyici bölüm sonunda yeni fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan Dayan Yüreğim 4. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Dayan Yüreğim yeni bölümüyle 24 Şubat 2017 cuma akşamı Fox Türkiye’de sizlerle olmaya devam edecek. Elvan hapishaneden çıktığında ilk işi Selim’i görmek olur. Elvan daha sonra kızı […]

17 Şubat 2017 - 18:23 'de eklendi ve 986 kez görüntülendi.
Dayan Yüreğim Seray Atıf Gerçeğini Öğrenecek Mi? 4. Bölüm Fragmanı

Fox Türkiye‘nin yeni dizisi Dayan Yüreğim bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Büyüleyici bölüm sonunda yeni fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan Dayan Yüreğim 4. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Dayan Yüreğim yeni bölümüyle 24 Şubat 2017 cuma akşamı Fox Türkiye’de sizlerle olmaya devam edecek.

Elvan hapishaneden çıktığında ilk işi Selim’i görmek olur. Elvan daha sonra kızı Seray’ın kaldığı Remzi’lerin evine gider fakat kimse Elvan’ın hapisten çıktığını kabullenemez. Elvan en büyük darbeyi bu defa kızı Seray’dan yer. Bir süre komşusu Asiye’ye sığınan Elvan burada da uzun süre kalamaz.

Elvan Selim’in vücudundaki yaraların farkına varır. Selim’in durumu giderek kötüleşir. Elvan’a destek olan tek kişi Avukat Fuat’tır. Suzan bu durumu fırsat bilerek Elvan ve Avukat Fuat’ın dedikodusunu çıkarır. Amcasının evinde zor şartlarda yaşayan Seray’da işten çıkarılır. Atıf Seray’ın işten çıkarılmasına müdahale eder. Ne Atıf ne de Seray geçmişleri hakkında en ufak bir bilgiye sahip değildir.

Dayan Yüreğim 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER