reklam

10 Şubat 2017

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Nerede Çekiliyor?Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Nerede Çekiliyor?

Dayan Yüreğim adlı yeni dizi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında bu akşam Fox ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun başrolünü paylaşacağı yeni dizi Dayan Yüreğim ilk bölümünden itibaren izleyiciyi büyüleyecek.Endemol Shine Türkiye imzalı yeni dizinin yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş üstleniyor. Hikayesi Ozan Yurdakul’a ait yeni dizinin senaryosunu ise Serap Gazel ve Alican Yavaş kaleme aldı. Tüm Türkiye’nin beğendiği oyuncu Ece Uslu ile önemli yapımlarda rol alan Cansel Elçin’in buluşacağı yeni dizide, her şeyini kaybeden bir kadının hayatta kalma savaşı ele alınacak.

Dayan Yüreğim Nerede Çekiliyor?

Çekimler sezon boyunca Hollanda’nın başkenti Amsterdam ile İstanbul’da sürecek.

Dayan Yüreğim Konusu

Hayatta kalma savaşı veren bir kadının hikayesi anlatılacak olan dizi 3 Şubat’tan itibaren her hafta cuma akşamı Fox’da.

Dayan Yüreğim Fragmanı

Dayan Yüreğim Oyuncuları

Ece Uslu (Elvan);Türk oyuncu 9 Eylül 1974 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini İstanbul Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda aldı. Başarılı oyuncu Kara Melek, Zerda ve Karagül gibi önemli dizilerde rol aldı.

dayan-yuregim-elvan

Cansel Elçin (Fuat Kaya); 

Türk oyuncu 20 Eylül 1971 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini Fransa’da Ecole Florent isimli tiyatro okulunda aldı. Kırık Hayatlar, Hatırla Sevgili, Gönülçelen, Kötü Yol ve Eve Dönüş gibi önemli dizilerde sahne aldı.

dayan-yuregim-fuat-kimdir

Nilay Deniz (Seray);

Türk oyuncu 3 Mayıs 1993 yılında Aydın’da doğdu. Kariyeri boyunca Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Mor Menekşeler, 20 Dakika, Güneşi Beklerken, Ah Neriman ve Aşk Yeniden isimli dizilere hayat verdi.dayan-yuregim-seray

Berk Atan (Atıf Şanal);

Türk oyuncu 26 Eylül 1991 senesinde İzmir’de doğdu. 2012 Best Model of Turkey birincisidir. Kariyeri boyunca Herşey Yolunda Merkez ve Güneşin Kızları isimli dizilerde rol aldığı sürede beğeni kazandı.

dayan-yuregim-atif-sanal

Tuncer Salman (Remzi);

1 Ocak 1965 Uşak doğumlu Türk oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.
Rol aldığı Beşik Kertmesi, Annem, Kurtlar Vadisi, Dila Hanım ve Kördüğüm gibi yapımlarda ki performansıyla tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı.

dayan-yuregim-remziEge Aydan (Ekrem Şanal);

Türk oyuncu 15 Haziran 1958 yılında Ankara’da doğdu. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek bölümünde tamamladı. Asmalı Konak, Yaprak Dökümü, Kavak Yelleri, Ömre Bedel, Behzat Ç, Ben Onu Çok Sevdim ve Kördüğüm gibi önemli dizilerde rol aldı.

dayan-yuregim-ekrem

Didem İnselel (İnci Şanal);

1 Ocak 1976 İstanbul doğumlu Türk oyuncu, Şahika Tekand Studio oyuncularında eğitim aldı. Başarılı oyuncu Kavak Yelleri, Beni Böyle Sev, O Hayat Benim ve son olarak Arkadaş İyidir isimli dizide yer aldı.

dayan-yuregim-inci

Mehmet Aslan (Yaman);

24 Nisan 1983 İstanbul doğumlu Türk oyuncu eğitimini Yeditepe Üniversitesinde aldı. Kariyeri boyunca Belalı Baldız, Doktorlar, Budala, Muck, Asayiş Berkkemal ve Kördüğüm isimli dizilerde rol alan başarılı oyuncu performansıyla ün kazandı.

dayan-yuregim-yamanFerit Kaya (Cengiz);

Türk oyuncu 24 Şubat 1984 yılında doğdu. Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirdi. Televizyon dünyasında Kavak Yelleri, Öyle Geçer Bir Zaman Ki, Kayıp, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Familya adlı dizilerde rol aldı.

dayan-yuregim-cengiz

Korel Cezayirli;

2 Nisan 1976 Ankara doğumlu Türk oyuncu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Köprü, Ayrılık, Karadağlar, Lale Devri, Düşler Umutlar ve Yeter gibi önemli dizilerde sahne aldı.

dayan-yuregim-taner

Bora Akkaş (Rıfat);

12 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Türk oyuncu eğitimini İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda aldı. Geniş Aile dizisiyle ekranlarda tanınan genç oyuncu daha sonra sırasıyla Bebek İşi, Boynu Bükükler ve Çifte Saadet isimli dizilerde yer aldı.

dayan-yuregim-rifat

Bengi Öztürk (Aysun Kaya);Türk oyuncu 28 Aralık 1980 yılında Almanya’da doğdu. Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmada elde ettiği dereceyle dizi kariyerine başlangıç yaptı. Başarılı oyuncu bu zamana kadar Şöhret, Canım Ailem, Yalan Dünya ve Küçük Gelin adlı dizilerde rol aldı.

dayan-yuregim-aysun

Özlem Maden (Gülsüm);

7 Ocak 1986 Adapazarı doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Sanat ve İletişim Teknolojileri bölümünde eğitim aldı. Bez Bebek, Umut Yolcuları ve Aşkın Bedeli isimli dizilerdeki performansıyla televizyon dünyasında adını duyurdu.

dayan-yuregim-gulsum

Miray Akay (Nazlı);

Genç oyuncu 17 Temmuz 2000 Ukrayna doğumludur. Kariyeri boyunca Bitmeyen Şarkı, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe ve Güneşin Kızları isimli dizilerin kadrosunda yer aldı.

dayan-yuregim-nazli

Elif Sönmez (Meral);

20 Kasım 1980 İstanbul doğumlu oyuncu Brera Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel bölümünde eğitim aldı. Kariyeri boyunca Asi, Reis ve Karadayı adlı dizilerde sahne aldı.

dayan-yuregim-meral

Bret Berke Bayrak (Selim);

dayan-yuregim-selim

Meriç Şenlikoğlu (Senem);

dayan-yuregim-senem

Share
#

SENDE YORUM YAZ