Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Dayan Yüreğim 3. Bölüm Fragmanı izle | Elvan Hapisten Kurtulacak mıdır?

Fox Türkiye‘nin yeni dizisi Dayan Yüreğim bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Büyüleyici bölüm sonunda yeni fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan Dayan Yüreğim 3. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Dayan Yüreğim yeni bölümüyle 17 Şubat 2017 cuma akşamı Fox Türkiye’de sizlerle olmaya devam edecek. Elvan, boğmaya kalkışan kocası Tahir’i öldürmüş ve hapse girmiştir. Kızı […]

10 Şubat 2017 - 14:33 'de eklendi ve 550 kez görüntülendi.
Dayan Yüreğim 3. Bölüm Fragmanı izle | Elvan Hapisten Kurtulacak mıdır?

Fox Türkiye‘nin yeni dizisi Dayan Yüreğim bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Büyüleyici bölüm sonunda yeni fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan Dayan Yüreğim 3. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Dayan Yüreğim yeni bölümüyle 17 Şubat 2017 cuma akşamı Fox Türkiye’de sizlerle olmaya devam edecek.

Elvan, boğmaya kalkışan kocası Tahir’i öldürmüş ve hapse girmiştir. Kızı dahi herkes tarafından katil damgasına maruz kalan Elvan’ın bir an evvel hapisten kurtulması gereklidir. Çocukları adına var gücüyle hayatta kalması gereken Elvan’ı kurtaracak tek kişi ise Avukat Fuat’tır. Çünkü Elvan’ın kızını kurtarmasından dolayı ona minnet borcu vardır.

Diğer yandan Selim yatalak kalırken, doktorlar bakıma muhtaç olduğunu bundan sonra ki hayatında ailesinin  ilgilenmesi gerektiğini söyler. Ama Selim’in taburcu olduktan sonra evine almaya niyetli kimsesi kalmamıştır. Elvan ise bu durumda çaresiz bir şekilde hapisten kurtulmayı bekler durur.

Dayan Yüreğim 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER