Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Dayan Yüreğim 2. Bölüm Fragmanı 10 Şubat Cuma

Fox Türkiye‘nin yeni dizisi Dayan Yüreğim bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Büyüleyici bölüm sonunda yeni fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan Dayan Yüreğim 2. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Dayan Yüreğim yeni bölümüyle 10 Şubat 2017 cuma akşamı Fox Türkiye’de sizlerle olmaya devam edecek. Poliklinikte çalışan Elvan, işinden arta kalan zamanda kocasının tezgahında çalışmaktadır. […]

03 Şubat 2017 - 19:00 'de eklendi ve 425 kez görüntülendi.
Dayan Yüreğim 2. Bölüm Fragmanı 10 Şubat Cuma

Fox Türkiye‘nin yeni dizisi Dayan Yüreğim bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Büyüleyici bölüm sonunda yeni fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan Dayan Yüreğim 2. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Dayan Yüreğim yeni bölümüyle 10 Şubat 2017 cuma akşamı Fox Türkiye’de sizlerle olmaya devam edecek.

Poliklinikte çalışan Elvan, işinden arta kalan zamanda kocasının tezgahında çalışmaktadır. Kumarbaz ve alkolik olan kocası çıkar peşinde koşmaktadır. Elvan kocasından şiddet görmesine rağmen çocukları için ses çıkaramaz. Elvan’ın oğlu Selim mahallede top oynadığı sırada hızla gelen bir aracın çarpmasıyla ağır yaralanır.

Tahir’de olaydan sus payı olarak kan parası alır. Atıf Şanal’ın suçunu başkası üstlenirken, Elvan gerçekleri öğrendikten sonra Tahir’den hesap sormak ister. Tahir ise her zaman olduğu gibi üste çıkmaya çalışır. Ancak Elvan bu defa geçmişte sustuğu gibi susmayacaktır.

Dayan Yüreğim 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER