Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Nerede Çekiliyor?

Başrolde Şükrü Özyıldız’ın yer alacağı yeni dizi ”Çoban Yıldızı” çok yakında izleyiciyle buluşacak. Benim Hala Umudum Var, Ulan İstanbul ve Şeref Meselesi gibi dizilere hayat veren ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, yeni sezonda Çoban Yıldızı isimli yeni dizi ile izleyici karşısına çıkacak. Şubat ayı itibarıyla yayınlanacak olan Çoban Yıldızı dizisinde Şükrü Özyıldız’ın partneri henüz daha belli olmadı. Henüz […]

20 Aralık 2016 - 18:58 'de eklendi ve 1823 kez görüntülendi.
Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Nerede Çekiliyor?

Başrolde Şükrü Özyıldız’ın yer alacağı yeni dizi ”Çoban Yıldızı” çok yakında izleyiciyle buluşacak. Benim Hala Umudum Var, Ulan İstanbul ve Şeref Meselesi gibi dizilere hayat veren ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, yeni sezonda Çoban Yıldızı isimli yeni dizi ile izleyici karşısına çıkacak. Şubat ayı itibarıyla yayınlanacak olan Çoban Yıldızı dizisinde Şükrü Özyıldız’ın partneri henüz daha belli olmadı.

Henüz daha masa başı çalışmaları devam eden yeni dizinin hangi kanalda yayınlanacağı belli olmadı. Detaylı bilgiler ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Çoban Yıldızı Nerede Çekiliyor?

Ocak ayı sonunda çekimler Ürgüp’te başlayacak. İlk etap çekimleri Nevşehir Ürgüp’te çekildikten sonra sezon boyunca İstanbul’da kurulan sette çekimler sürecek.

Çoban Yıldızı Fragmanı

Fragman yayınlandığı ilk andan itibaren buradan izleyiciye sunulacak.

Çoban Yıldızı Konusu

Dizinin konusu netlik kazandıktan sonra sizlere aktarılacak.

Çoban Yıldızı Oyuncuları

Şükrü Özyıldız;

Türk oyuncu 18 Şubat 1988 İzmir doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünde bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava hazırlanmaya karar verdi. Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumaya başladı ve Erasmus’la Portekiz’e giderek burada oyunculuğa yöneldi. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. 2011 senesinde Derin Sular isimli televizyon dizisiyle oyunculuğa başladı. Daha sonra Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Ulan İstanbul ve Şeref Meselesi gibi önemli dizilerde başrollerde rol aldı. Ünlü oyuncu en son Kış Güneşi isimli televizyon dizisinde yer aldı.

coban-yildizi-sukru-ozyildiz

Selin Şekerci (Zühre Filiz);

Selim Bayraktar (Zekkar Karakaya);

Menderes Samancılar (Fikret Karakaya);

Serhat Süha Özcan (İbrahim Zahir);

Feyza Işık (Cevahir Zahir);

Arif Erkin (Mustafa Zahir);

Sahra Şaş (Rüveyda Zahir);

Taygun Sungar (Ali Karakaya);

Elif Çakman (Fikriye Gönen);

Özlem Çakar;

Neslihan Can;

 Aysun Metiner (Sırma Karakaya);

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER