Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Cesur Yürek Kirve Ele Geçirildi mi? 18. Bölüm Fragmanı

Cesur Yürek 18. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Ömer, Kirve’nin elinden kurtulabilecek midir? Öte yandan Tatar Ahmet, Kirve’yi yakalamak için başlattığı süreçte bir takım önemli bilgilere ulaşır. Kirve’yi sağ ele geçirmek isteyen […]

16 Şubat 2017 - 13:51 'de eklendi ve 523 kez görüntülendi.
Cesur Yürek Kirve Ele Geçirildi mi? 18. Bölüm Fragmanı

Cesur Yürek 18. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ömer, Kirve’nin elinden kurtulabilecek midir? Öte yandan Tatar Ahmet, Kirve’yi yakalamak için başlattığı süreçte bir takım önemli bilgilere ulaşır. Kirve’yi sağ ele geçirmek isteyen Ömer, tehlikeli bir şekilde takibe alır. Ancak Ömer’i bu süreçte büyük bir sürpriz bekler. Ömer, Ece’yi eve getirirken, Berrin ise bu durumdan aşırı rahatsız olmuştur.

Ömer, bu sebepten dolayı Berrin’in gönlünü geri kazanmak için iyi bir fırsatı değerlendirir. İskender’in başına gelenleri öğrenen Güler kendinden geçer. İskender ise babasına ve annesine sırtını çevirmiştir. Ömer’le birlikte hareket eden Tatar Ahmet, Kirve’yi ele geçirebilecek midir? Cesur Yürek yeni bölümüyle 23 Şubat 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 18. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER