Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Cesur Yürek 17. Bölüm Fragmanı HD | 16 Şubat Perşembe

Cesur Yürek 17. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Ferhat’ın oyununu alt üst eden Ömer’i yeni bir sürpriz bekler. Kirve, Gevaşlı’nın intikamı için İstanbul’a gelir. Yeri inletecek olan Kirve esip gürleyecektir. Öte yandan Tatar […]

09 Şubat 2017 - 16:53 'de eklendi ve 621 kez görüntülendi.
Cesur Yürek 17. Bölüm Fragmanı HD | 16 Şubat Perşembe

Cesur Yürek 17. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ferhat’ın oyununu alt üst eden Ömer’i yeni bir sürpriz bekler. Kirve, Gevaşlı’nın intikamı için İstanbul’a gelir. Yeri inletecek olan Kirve esip gürleyecektir. Öte yandan Tatar Ahmet’le birlikte Ömer, Kirve’ye doğru yönelirken, ikiliyi şoka uğratacak bir sürpriz pek gecikmeyecektir.

Gevaşlı ile ortak olan İskender ağır fatura ödemek zorunda kalacaktır. Kirve’nin gelişi ile İskender’in hayatı zora girer. İskender Tatar, bir anda ölüm kalım savaşının orta yerinde kalır. Cesur Yürek yeni bölümüyle 16 Şubat 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 17. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER