Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Cesur Yürek 15. Bölüm Fragmanı izle 26 Ocak Perşembe

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Hüsrev’in peşinde olan Ömer, Hüsrev’i sağ olarak ele geçirmeye çalışırken diğer yandan Bradd’in oyunlarını engel olmak için hareket eder. Bradd ile Gevaşlı’nın iş birlik yapması Gevaşlı’yı Tatar’la […]

19 Ocak 2017 - 15:32 'de eklendi ve 910 kez görüntülendi.
Cesur Yürek 15. Bölüm Fragmanı izle 26 Ocak Perşembe

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Hüsrev’in peşinde olan Ömer, Hüsrev’i sağ olarak ele geçirmeye çalışırken diğer yandan Bradd’in oyunlarını engel olmak için hareket eder. Bradd ile Gevaşlı’nın iş birlik yapması Gevaşlı’yı Tatar’la kafa kafaya getirir. Ömer ise bu süreçte zamana karşı yarışırken Ömer, Bradd’in en büyük engeli olur.

Acaba Milli silahın izinde olan Bradd amacına ulaşacak mıdır? Ömer Bradd’in engellerini ortadan kaldırıp lehine çevirebilecek midir? Cesur Yürek yeni bölümüyle 26 Ocak 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 15. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER