Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Cesur Yürek 12. Bölüm Fragmanı izle | 29 Aralık 2016

Cesur Yürek 12. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Artık Ömer ile Bozdoğanlar arasındaki savaş iyice kızışıyor. Bu savaş uğruna önce babasını şimdi de Ali Ekber‘i kaybeden Ömer, Ferhat ile Hüsrev‘in peşine düşerek intikam alacaktır. […]

22 Aralık 2016 - 17:48 'de eklendi ve 1025 kez görüntülendi.
Cesur Yürek 12. Bölüm Fragmanı izle | 29 Aralık 2016

Cesur Yürek 12. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından izleyicinin ilgisine sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan Cesur Yürek yeni tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Artık Ömer ile Bozdoğanlar arasındaki savaş iyice kızışıyor. Bu savaş uğruna önce babasını şimdi de Ali Ekber‘i kaybeden Ömer, Ferhat ile Hüsrev‘in peşine düşerek intikam alacaktır. Bradd, Enver‘in yerini deşifre ederken, haliyle ikisi arasında ki savaş havası aydınlanır.

Öte yandan İskender, Gevaşlı‘nın babasının ölüm emrini verdiğini öğrenmesiyle birlikte Tatar ailesi ummadık yüzleşme yaşayacaktır. Cesur Yürek yeni bölümüyle 29 Aralık 2016 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER