Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Cesur ve Güzel 12. Bölüm Fragmanı izle | 2 Şubat Perşembe

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün‘ün başrollerini paylaştığı, Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanı bugün akşam yayınlanan nefes kesen yeni bölüm sonunda izleyiciye sunuldu. Yayınlanan büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Yaşananların ardından Sühan, Cesur’a evlenmeleri gerektiğini söyler. Sühan babasına acı yaşatmak için bu yola başvururken, Cesur için ise bu önemli bir fırsat olur. Artık Tahsin Korludağ ile gerçek bir […]

26 Ocak 2017 - 18:48 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.
Cesur ve Güzel 12. Bölüm Fragmanı izle | 2 Şubat Perşembe

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün‘ün başrollerini paylaştığı, Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanı bugün akşam yayınlanan nefes kesen yeni bölüm sonunda izleyiciye sunuldu. Yayınlanan büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Yaşananların ardından Sühan, Cesur’a evlenmeleri gerektiğini söyler. Sühan babasına acı yaşatmak için bu yola başvururken, Cesur için ise bu önemli bir fırsat olur. Artık Tahsin Korludağ ile gerçek bir savaş başlamıştır. Cesur’un ihbarı sonucu yapılan baskınla Mithat Topakçı sorguya alınır. Sorguda Tahsin Korludağ ile arasında ki ilişkinin boyutları belli olacaktır.

Diğer yandan Sühan’ın evleneceği haberiyle Cahide bir çok bilgiye ulaşırken, bu bilgiler gelecekle alakalı adımlarını tümden değiştirir. Sühan’ın evliliğine kesin mani olmalıdır. Cahide, Korhan’ı işin içine katarak harekete geçer. Cesur ise karardan Sühan’ı engellemeye çalışanlara rağmen Sühan’a güzel bir gün yaşatmak ister. Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 2 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Cesur ve Güzel 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER