Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman? Neden Yok? Ne Zaman Final Yapacak?

Gürkan Uygun, Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu‘nun başrollerini paylaştığı yeni dizinin başlamasına sayılı günler kaldı. Çok yakında Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek için geri sayım başladı. Ocak ayında başlaması beklenen yeni dizinin yayınlanacağı gün belli oldu. Tanıtımları yapılan dizinin sonunda kanalı tarafından bir açıklama yapıldı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk […]

30 Aralık 2016 - 0:48 'de eklendi ve 670 kez görüntülendi.
Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman? Neden Yok? Ne Zaman Final Yapacak?

Gürkan Uygun, Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu‘nun başrollerini paylaştığı yeni dizinin başlamasına sayılı günler kaldı. Çok yakında Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek için geri sayım başladı.

Ocak ayında başlaması beklenen yeni dizinin yayınlanacağı gün belli oldu. Tanıtımları yapılan dizinin sonunda kanalı tarafından bir açıklama yapıldı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümünden itibaren 4 Ocak 2017 Çarşamba günü Atv’de start alacak.

Öte yandan Bu Şehir Arkandan Gelecek’in olası bir durumda yeni bölümü yayınlanmazsa eğer detaylı bilgi buradan sizlere aktarılacak. Ne zaman final yapacak haberine gelirsek şayet, yapım uzun süre yayında kalmayı planladı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER