Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kurtulacak mı? 8. Bölüm Fragmanı

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. İlk defa annesinin mezarına gelen Ali burada Tekin Mirkelamoğlu’yla karşılaşır. Şahin ise karşısında onu […]

15 Şubat 2017 - 13:08 'de eklendi ve 565 kez görüntülendi.
Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kurtulacak mı? 8. Bölüm Fragmanı

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

İlk defa annesinin mezarına gelen Ali burada Tekin Mirkelamoğlu’yla karşılaşır. Şahin ise karşısında onu gördüğünde çıldırmıştır. Ali, babası ile Tekin’in geçmişten gelen bir husumeti olduğunu öğrenir. Ali her ne olursa olsun gitmek isterken, Tekin’in mahalleye adamlarını göndermesiyle Ali’nin gitmekten vazgeçer. Şahin ve Ali, Tekin’in adamlarıyla dövüştüğü sırada bu defa mahalleli destek verir.

Öte yandan Yiğit parayı ödeyemediği için köşeye kısmıştır. Ali ile konuşmak isteyen Derin, buluşma noktasına gittiği sırada mafya tarafından kaçırılır. Ali, sevdiği kızı kurtarmak için harekete geçerken, Tekin ise kızının Ali ile kaçtığından şüphelenir. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümüyle 22 Şubat 2017 çarşamba akşamı Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER