Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı 15 Şubat Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Ali, Şampiyon’un öz babası olduğunu öğrenmesiyle şaşkına döner. Herkesden önce Rauf Anne’nin ona yalan […]

08 Şubat 2017 - 17:51 'de eklendi ve 482 kez görüntülendi.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı 15 Şubat Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ali, Şampiyon’un öz babası olduğunu öğrenmesiyle şaşkına döner. Herkesden önce Rauf Anne’nin ona yalan konuşması Ali’yi derinden etkilerken, Derin’in de çekip gitmesi Ali’yi yapayalnız bırakır. Üstünde ki yükü hafifletmek isteyen Ali, gittiği barda Bora adında biri ile tanışır. Bora da Ali gibi yapayalnızdır.

Diğer yandan Derin, eve dönmesine dönmüştür ama neşeli halleri ailesini korkutur. Yiğit haricinde beklentilere göre hareket eder. Aslı’nın çabaları Ali ile Derin’i barıştırmaya yetmez. Ali’nin son gecesinde yapılan saldırı hem Şehin’i hemde Rauf Anne’yi de etkiler. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümüyle 15 Şubat 2017 çarşamba akşamı Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER