Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Tekin‘in tezgahladığı dövüşte Ali aldığı darbeyle yere düşer. Şahin oğlunun yanına koşarken Tekin, Ali’nin […]

01 Şubat 2017 - 17:58 'de eklendi ve 506 kez görüntülendi.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Tekin‘in tezgahladığı dövüşte Ali aldığı darbeyle yere düşer. Şahin oğlunun yanına koşarken Tekin, Ali’nin Şahin’in oğlu olduğunu öğrenir. Gözü dönen Şahin, Mirkelamoğlu‘nun evini basar. Tekin’in yakasına yapışan Şampiyon polisin gelmesiyle gözaltına alınır. Ali, Şahin’in hapse girmemesi için Yiğit’i kullanmaya karar verir.

Fakat istediği sonucu üretemeyince bir tek Tekin‘in insafı Şahin‘i yeniden hapse girmesinden kurtaracaktır. Tekin bu fırsatı değerlendirip Derin’i kazanmak ister. Ama Derin ile Ali daha çok birbirlerine yakınlaşmaktadır. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümüyle 8 Şubat 2017 çarşamba akşamı Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER