Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 25 Ocak 2017

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Ummadığı bir zamanda babasını karşısında bulan Derin şok olurken, Ali‘nin desteği ile evine geri […]

18 Ocak 2017 - 10:58 'de eklendi ve 624 kez görüntülendi.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 25 Ocak 2017

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici üçüncü bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ummadığı bir zamanda babasını karşısında bulan Derin şok olurken, Ali‘nin desteği ile evine geri döner. Ancak bu gidişin sonunda neler olacağından haberleri dahi yoktur. Diğer yandan Tekin‘in yeniden Şahin ile karşılaşması arkasında bırakmaya çalıştığı anılarının yeniden gün yüzüne çıkmasına sebep olur. Tekin’in geçmişten gelen hesaplaşması Ali’nin sırrını da açık eder.

Ali‘nin ise Derin‘i yeniden kaybetmeye hiç niyeti yoktur. Derin’i hapsolduğu ev hayatından kurtarmak için Aslı ile birlik olur. Ancak bu sırada Yiğit’in hazırladığı tuzaktan habersizdir. Tekin, kızının Ali ve Şahin‘den uzaklaşması için çabalarken, Rauf annenin Ali’ye ihtiyaç duyduğu anda Ali’nin eli kolu bağlanmıştır. Derin ve Ali hayata karşı farklı farklı tutunmaya çalıştığı sırada ummadıkları yerden gelen çözümle yeniden birleşir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER