Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017 Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek bu akşam ikinci kez yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici ikinci bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Rauf’un oyunuyla gemiye yetişemeyen Ali, belgeleri tekrardan çıkarıncaya dek İstanbul’da mahsurdur. İstanbul’da hapsolduğunu […]

11 Ocak 2017 - 18:09 'de eklendi ve 577 kez görüntülendi.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017 Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek bu akşam ikinci kez yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici ikinci bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Rauf’un oyunuyla gemiye yetişemeyen Ali, belgeleri tekrardan çıkarıncaya dek İstanbul’da mahsurdur. İstanbul’da hapsolduğunu düşünen Ali, yeni tanıştığı Şahin’in yanına gider. Şahin ise oğlunun yaşadığını öğrenmesiyle hayata tutunurken, bu sır onun için biraz zaman gerektirir.

Diğer yandan Mirkelamoğlu evi büyük bir kaos yaşamaktadır. Gazetelere yansıyan görüntüler sonucu düğün iptal edilirken, Yiğit ise tezgahladığı planın bozulmasından korkar. Ali gidemediğini Derin’e söylemek için gittiği o evde oturmadığını öğrenirken, artık ona ulaşabileceği bir ize de rastlayamaz. Derin, Ali’nin uzaklara gittiğini bildiği halde ailesine bir kez daha göremeyeceği için söz verir. Ama tesadüfler sonucu Ali’nin gitmediğini anlar.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER