Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm Fragmanı 11 Ocak Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici birinci bölümün ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Ali, daha 5 yaşındayken gözleri önünde annesi öldürülür. Annesinin ölümüyle geminin aşçısı Rauf, Ali’yi […]

04 Ocak 2017 - 17:02 'de eklendi ve 635 kez görüntülendi.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm Fragmanı 11 Ocak Çarşamba

Atv’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici birinci bölümün ardından izleyiciye sunuldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ali, daha 5 yaşındayken gözleri önünde annesi öldürülür. Annesinin ölümüyle geminin aşçısı Rauf, Ali’yi sahiplenir. Ali, Rauf’la beraber gemilerde çalışır. İkili 24 seneyi geride bırakır. Bu süreçte Rauf, Ali‘nin hem babası hemde annesi olur. Ali’nin gözleri önünde öldürüldüğü annesinin travmasını atlatması için Rauf ona sıfırdan bir hayat kurar. Ali, Rauf‘un sayesinde eğitimler alır. Rauf’un şefkatli yaklaşımı ile kimsesiz büyüdüğünü unutmuştur. Ali, 28 yaşına bastığında aldığı bir çok eğitim sayesinde beş dil konuşabilen gemi adamı olmuştur artık.

Öte yandan Tekin Mirkelamoğlu‘nun kızı Derin hayatı hakkında bir karar verme aşamasındadır. Yiğit ile evlenmesine sayılı günler kala mutsuzluğu daha çok kabarır. Ali’nin iş için içinde bulunduğu gemi limana yanaştığında, Derin’in ise yeni bir umutla yatağından kalkar. Ancak ikisi de o gün değişecek hayatlarının farkında bile değillerdir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER