Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bodrum Masalı Kelebek’in Karşılaştığı Durum Ne? 24. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı’nın büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı çıktı. Bodrum Masalı 24. bölüm fragmanı şuan itibarıyla izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Seneler sonra Yıldız’ın Faryalı ile tekrardan yakaladığı mutluluk, Bora’nın planları öğrenmesi ile bozulmuştur. Yıldızlı Otel’in kendisine mahkum kalması için uğraşan Bora hazırlıklarını hızlandırmıştır. […]

12 Şubat 2017 - 13:06 'de eklendi ve 457 kez görüntülendi.
Bodrum Masalı Kelebek’in Karşılaştığı Durum Ne? 24. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı’nın büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı çıktı. Bodrum Masalı 24. bölüm fragmanı şuan itibarıyla izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Seneler sonra Yıldız’ın Faryalı ile tekrardan yakaladığı mutluluk, Bora’nın planları öğrenmesi ile bozulmuştur. Yıldızlı Otel’in kendisine mahkum kalması için uğraşan Bora hazırlıklarını hızlandırmıştır.  Diğer yandan Aslı anne babasını ararken, Ateş ise kendisinin bu konuda yardımcı olabileceğini öne sürer.

Ateş’in ısrarlarına kulak asmayan Aslı, annesinin ne işle meşgul olduğunu bulur. Aslı bu sayede annesine çok yakınlaşmıştır. 14 Şubat sevgililer gününde Su’ya sürpriz yapmaya kararlı olan Kelebek’in planı ummadığı bir durumla karşı karşıyadır. Bodrum Masalı yeni bölümüyle 18 Şubat 2017 akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER